REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANEGO
"Budynek z moich wspomnień"
I. Organizator
Organizatorem konkursu jest:
Zespół Szkół Technicznych w Kolbuszowej, im. Bohaterów
Września 1939 r.
ul. Janka Bytnara 2
36-100 Kolbuszowa
tel.: (17) 22-71-632
II. Cele konkursu
- Popularyzowanie
tematyki historycznej wśród młodzieży;
- Rozwijanie indywidualnych uzdolnień oraz
wrażliwości artystycznej uczniów;
- Kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez tworzenie
różnorodnych prac plastycznych na określony temat;
III. Warunki
uczestnictwa
- Tematem
prac jest Rysunek architektoniczny obiektu architektonicznego "Budynek z moich wspomnień"
ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA
ZDROWIA1)
z dnia 12
marca 2020 r.
w sprawie
sposobu i trybu finansowania z budżetu państwa świadczeń opieki zdrowotnej
wykonywanych
w związku z
przeciwdziałaniem COVID-19
- Udział
w konkursie ma charakter międzyszkolny i jest skierowany dla uczniów klas
gimnazjum oraz dla uczniów wszystkich klas technikum.
- Prace
konkursowe mają być wykonane w formacie
A3 (duży blok rysunkowy) twardy papier.
- Prace
mogą być wykonane w dwóch dyscyplinach sztuk plastycznych jak grafika,
rysunek.
- Jeden
autor może nadesłać jedną pracę plastyczną.
- Jury
będzie oceniać prace w zespole szkolnym.
- Prace należy nadsyłać do adres prowadzącego budownictwa@zoho.com do 27 Maja. Następnie dostarczyć do szkoły w sali 27 w formie papierowej.
- Do prac
należy dołączyć kartę uczestnictwa (załącznik nr 1), którą powinien
podpisać
- tytuł pracy, Imię i Nazwisko ucznia.
- Pracę
należy podpisać czytelnie z tyłu podając tytuł, imię, nazwisko, klasę,
miejscowość oraz nazwę szkoły.
- Dla
osób, których prace będą najciekawsze przewidziane są nagrody.
- Szkoła zastrzega sobie
prawo do eksponowania w szkole ,wszystkich prac uczestników w okresie
dwóch tygodni od rozstrzygnięcia konkursu w celu zorganizowania na terenie
szkoły wystawy pokonkursowej.
- Udział
w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.
Udział w konkursie zaangażowali się wszyscy uczniowie klas budowlanych, zgodnie z frekwencją prezentowaną na podsumowaniu roku szkolnego 2020/2021. Prace uczniów były i nadal są zdjęciami, kopiami ich prac faktycznych. Z uwagi na przepisy panujące we wskazanym czasie, nie doszło do wyłonienia najlepszej pracy, ani wręczenia nagrody. Jako przewodniczący komisji, proszę o naprawienie tego w roku bieżącym w ciągu dwóch pierwszych tygodni.